След поредица от участия през месец Август, малко преди да се оттегли в заслужена почивка Андреа присъства на откриването на обновения “Най клуб” в гр. София. Сред изпълненото със знаменитости заведение Андреа и Преслава направиха щур купон и са забавляваха от сърце.
В началото на месец септември Андреа се отдаде на заслужена кратка почивка. Певицата е запланувала заедно с любимия си да посети остров Пукет в Тайланд и Миконос в Гърция. Почивката няма да е дълга, защото още сега я чакат нови парчета за запис, а наесен Андреа планира да зарадва феновете с нов клип.
През септември очакваме и новата й фотосесия, която по думите на певицата ще бъде коренно различна от всички досега.Андреа вече събира песни и за новия си албум, който се надява да излезе напролет.
След успеха на “Само мой” Андреа вече е готова с новия си дует с Кости и песента “В мен”. Песента беше записана по време на турнето “Планета Derby Plus 2008” и се характеризира с нестандартно и модерно звучене.